Skip to content
Advertisements

ACUM 90 DE BISERICI TRANSMIT LIVE VIDEO – CLICK AICI

anigif
cropped-page1.jpgPuteţi urmări live programe ale bisericilor evanghelice din România. Biserica virtuală poate fi un pericol pentru unii, dar este o unealtă evanghelistică şi de hrană spirituală pentru cei care din motive obiective nu pot fi în biserica locală. Puteţi sugera alte biserici care nu sunt integrate momentan în portal. Pentru cei departe de casă puteţi fi în casa Domnului şi prin Internet.
Click pe biserica dorita sau click pe LIVE

Biserici Penticostale Biserici Baptiste Biserici Carismatice Biserici Crest.D.Eva
Biserici Adventiste Biserici Diverse
—- —- —- —- —- —-
Biserici live Biserici live Biserici live Biserici live Biserici live Biserici live
Timisoara Arad Cluj Napoca Resita Oradea Bucuresti
Constanta Suceava Sibiu Radauti Bistrita Beius
Iasi
Deva Baia Mare Lugoj Pitesti Alte Orase

TOATE BISERICILE CARE TRANSMIT LIVE VIDEO SI PROGRAMUL!

1 Biserica Penticostala “Elim” din TimisoaraProgram trasmisie: Luni ora: 18, joi ora:18; Duminica dimineata: ora: 09 si seara ora:18 LIVE
2 Biserica Pent. nr:5 Albini din Cluj-NapocaLIVE VIDEO si AUDIO –
Program trasmisie: Marti ora:18; Vineri ora:18; Duminica ora:09 si ora:18
LIVE
3 Biserica Penticostala “Poarta Cerului” TimisoaraProgram trasmisie: joi ora: 18, Sambata ora: 18-20; Duminica ora: 09-12 si seara 18-20 LIVE
4 Biserica Carismatica “Agape” din Timisoara – Program trasmisie: Duminica dimineata ora:10-12 si seara ora:18-20 LIVE
5 Biserica “Metanoia” din Timisoara – Program trasmisie:Sambata:ora 18, Duminica dimineata 9:30-12 si seara 18-20 LIVE
6 Biserica Crestina Baptista Dragostea Arad – Program trasmisie: Duminica dimineata 11:00 – 12:00 si seara 18:00 – 20:00 LIVE
7 Biserica Baptista “Betel” din Cluj-Napoca – Program trasmisie: joi ora:18-19.30, Duminica ora:09:30-12 si seara 18-20 LIVE
8 Biserica Penticostala nr.1 Cluj-Napoca – Program trasmisie: joi ora:18-20, Duminica ora:09-12 si seara 18-20 LIVE
9 Biserica Crestina Baptista “Speranta” Constanta – Program trasmisie: Duminica ora:10-12. LIVE
10 Sala Ciresarii – BeiusProgram trasmisie: Duminica ora:09.30 -12 si seara 18-20
LIVE
11 Biserica Crestina Baptista “Sega” din Arad – Program trasmisie: joi ora:19-21, Duminica ora:10-12 si seara 18-20 LIVE
12 Biserica Penticostala “Betel” din Radauti – Program trasmisie: joi ora:19-21, Duminica ora:09-12 si seara 18-20 LIVE
13 Biserica “Vox Domini” din Timisoara – Program trasmisie: LIVE
14 Biserica Baptista “Maranata” din Arad – Program trasmisie: Duminica ora:10: 40 -12 si seara 17-19 LIVE
15 Biserica Penticostala “Cezareea” din Resita Program trasmisie: Joi ora:18; Duminica dimineata: ora: 09 si seara ora:18 LIVE
16 Biserica Penticostala “Speranta” din Suceava – Program trasmisie: Duminica ora:09-12 si seara 18-20 LIVE
17 Biserica Baptista “Metanoia” din Arad – Program trasmisie: Sambata ora:18-19:30; Duminica ora:09-13 LIVE
18 Biserica Penticostala “Apele Vii” din Timisoara – Program trasmisie: Duminica ora:10-12 si seara 18-20 LIVE
19 Biserica Creştină Baptistă “Speranţa” din Arad – Program trasmisie: Joi ora:18; Duminica dimineata: ora: 10 si seara ora:17 LIVE
20 Biserica Baptista “Betania” din Timisoara – Program trasmisie: joi ora:18-19:30, Duminica ora:10:45-12 si seara 18-20 LIVE
21 Biserica Baptista “Betel” din Timisoara – Program trasmisie: Marti: 19 – 21, joi ora:19 – 20:30, Duminica ora:09:00-12:30 si seara 18-20 LIVE
22 Biserica Aletheia, Timişoara – Program trasmisie: Duminica dimineata 10.30 – 12.00, seara 18.00 – 20.00 LIVE
23 Biserica Baptista “Speranta” din Resita – Program trasmisie: joi ora:19-20, Duminica ora:10-12 si seara 18-20 LIVE
24 Biserica Baptistă “MARANATA” din Moldova NouăProgram trasmisie: Vineri ora:18-20, Duminica ora:10-12 si seara 18-20 LIVE
25 BISERICA Penticostala Filadelfia Bucuresti Program trasmisie: Luni ora: 18, joi ora:18; Duminica dimineata: ora: 09 si seara ora:18 LIVE
26 Biserica Penticostala Speranta din Timisoara Program trasmisie: Joi ora:18; Duminica dimineata: ora: 09 si seara ora:18 LIVE
27 Biserica Crestina dupa Evanghelie Filocalia, Iasi Program trasmisie: Duminica dimineata: ora: 09 si seara ora:18 LIVE
28 Biserica Baptista “Iris” Cluj NapocaProgram trasmisie: Duminica dimineata: ora: 09 si seara ora:18 LIVE
29 Biserica Betesda Bistrita Program trasmisie: Duminica orele 10-12 (alte evenimente transmise vor fi anuntate pe site LIVE
30 Biserica Baptistă Unu-Unu din Cluj Napoca LIVE
31 Biserica Baptista Emanuel Timisoara LIVE
32 Biserica Baptista Maranatha Suceava LIVE
33 Biserica Penticostala Vestea Buna din Bucuresti LIVE
34 Biserica Baptista Speranta OradeaProgram trasmisie: Duminica orele 10-12 (alte evenimente transmise vor fi anuntate pe site LIVE
35 Biserica Betania SibiuTransmisiunea Live poate fi urmarita in fiecare duminica intre orele 10:00 – 12:00 si 18:00 – 20:00 LIVE
36 Biserica Crestina Baptista HARUL LugojProgram trasmisie: Vineri ora:19; Duminica dimineata: ora: 09 si seara ora:17 LIVE
37 Biserica Penticostală Speranța din Cluj NapocaProgram trasmisie: Joi ora:18; Duminica dimineata: ora: 09 si seara ora:18 LIVE
38 Biserica Raul Vietii din BucurestiProgram trasmisie: Miercuri ora:18; Duminica dimineata: ora: 10 si seara ora:18 LIVE
39 Biserica Penticostala “Eben Ezer” din Bucuresti LIVE
40 Biserica Penticostala Filadelfia din Timisoara Program trasmisie: Joi ora:18; Vineri ora 18, Duminica dimineata: ora: 09 si seara ora:18 LIVE
41 Biserica Baptista “Betania” din FagarasProgram transmisie live: in fiecare duminica intre orele 10:00 – 12:00 si 18:00 – 20:00 LIVE
42 Biserica Penticostală Vestea Bună(Someșeni) Cluj Napoca – Program de emisie: Duminica 10:00 si 18:00 LIVE
43 Centrul Crestin Caleb din Cluj Napoca LIVE
44 Biserica Penticostală Betel din Cluj NapocaTransmitem în direct programele Bisericii Betel: duminica între 9-12 și 18-20 LIVE
45 Biserica Penticostala Gloria Arad Program trasmisie: Joi ora:18; Duminica dimineata: ora: 10 si seara ora:18 LIVE
46 Centrul Crestin Betania din OradeaProgram de emisie: Duminica 10:00 si 18:00
LIVE
47 Biserica Penticostala Betania din Cluj-Napoca Programul LIVE: Duminica de la 09:00 și 18:00, Marti de la 18:00 – Vineri de la 18:00 – 20:00 LIVE
48 Biserica Raul Trezirii din AradProgram de emisie: Duminica 10:00 si 18:00
LIVE
49 Biserica Penticostala Betania din AradProgram trasmisie: Duminica orele 10-12 (alte evenimente transmise vor fi anuntate pe site LIVE
50 Biserica Baptistă Renașterea din Cluj NapocaProgram trasmisie: Duminica orele 10-12 (alte evenimente vor fi anuntate pe site LIVE
51 Biserica Ekklesia din OradeaProgram trasmisie: Marti ora:18; Duminica dimineata: ora: 10 si seara ora:18 LIVE
52 Biserica Adventistă de Ziua a Şaptea Mediaş IzvorProgram trasmisie: Vineri ora:18; Sambata dimineata: ora: 11 si seara ora:17 LIVE
53 Biserica Penticostala Filadelfia Mosnita Noua Program Transmisie Live – Duminica Dimineata – 10:00 si Duminica seara – 18:00
LIVE
54 Biserica Penticostala Grosi – Program Transmisie Live – Duminica Dimineata – 09:00 si Duminica seara – 17:00
LIVE
55 Biserica Penticostala BETEL din DejProgram Transmisie Live – Duminica Dimineata – 09:30 si Duminica seara – 18:00 LIVE
56 Biserica Penticostala Gosen din TimisoaraProgram trasmisie: Joi ora:18; Duminica dimineata: ora: 10 si seara ora:18 LIVE
57 Biserica Smirna Timisoara – Program trasmisie: joi ora: 18-20, Duminica ora: 09-12 si seara 18-20 LIVE
58 Biserica Logos, Baia-MareProgram trasmisie: Joi ora:18:30; Duminica dimineata: ora: 10 LIVE
60 Biserica Penticostala “Filadelfia”, BucurestiProgram trasmisie: Luni ora: 18, joi ora:18; Duminica dimineata: ora: 09 si seara ora:18 LIVE
61 Biserica Baptista Speranta Gurbediu LIVE
62 Biserica Baptista Sfanta Treime ConstantaProgram transmisii:Duminica: 08:30-10:30 si 11-13 si Vineri: 18
LIVE
63 Biserica Penticostala Muntele Sionului din DevaProgram trasmisie: Joi ora:18; Duminica dimineata: ora: 10 si seara ora:18 LIVE
64 Biserica Penticostala Peniel – Santana, Arad Program trasmisie: joi ora: 19, Vineri ora: 19-20; Duminica ora: 09-12 si seara 18-20 LIVE
65 Biserica Penticostala Maranata Pitesti LIVE: Duminica intre orele 9.30-12.00 si seara de la 18.00-20.00 LIVE
66 Biserica Baptisat Maranata din RadautiProgram trasmisie: Duminica ora: 09-12 si seara 18-20 LIVE
67 Biserica Penticostala Izvorul Vietii din ResitaProgram trasmisie: joi ora: 18-20, Duminica ora: 09-12 si seara 18-20 LIVE
68 Biserica Baptista nr 1 – ResitaProgram trasmisie: Duminica ora: 09-12 si seara 18-20 LIVE
69 Biserica Penticostala Emanuel din SibiuProgram trasmisie: Duminica ora: 09-12 si seara 18-20 LIVE
70 Biserica Penticostală Speranța OradeaProgram trasmisie: joi ora: 18-20, Duminica ora: 09-12 si seara 18-20 LIVE
71 Biserica Penticostala Betania Deva Program trasmisie: joi ora: 18-20, Duminica ora: 09-12 si seara 18-20 LIVE
72 Biserica Penticostala “SFANTA TREIME” BistritaProgram trasmisie: Duminica ora: 09-12 si seara 18-20 LIVE
73 Biserica Baptista Emanuel DejProgram trasmisie: Duminica orele 09-12 (alte evenimente vor fi anuntate pe site) LIVE
74 Biserica Stanca din Timisoara Program trasmisie: joi ora: 19-21, Duminica ora: 10-12 si seara 18-20 LIVE
75 Biserica Metanoia din AradProgram trasmisie: Vineri ora: 18, Sambata ora 18 si Duminica ora: 10 LIVE
76 Biserica Penticostala Maranata din Ghiroda Program trasmisie: joi ora: 18-20, Duminica ora: 09-12 si seara 18-20 LIVE
77 Biserică Creştină după Evanghelie Betel din Suceava LIVE
78 Biserica Penticostala Betel din Campina Program trasmisie: Duminica orele 09-12 (alte evenimente vor fi anuntate pe site) LIVE
79 Biserica Penticostala Maranata din Baia Mare Program trasmisie: joi ora: 18-20, Duminica ora: 09-12 si seara 18-20 LIVE
80 Biserica Crestina dupa Evanghelie BETEL SuceavaProgram trasmisie: joi ora: 18, Sambata ora: 18-20; Duminica ora: 09-12 si seara 18-20 LIVE
81 Biserica Crestina dupa Evanghelie Agape din Ploiesti Program trasmisie: joi ora: 18-20, Duminica ora: 09-12 si seara 18-20 LIVE
82 Biserica Apostolica Sperant din SuceavaProgram trasmisie: Duminica ora: 09-12 si seara 18-20 LIVE
83 Centrul Crestin Speranta Vieti din Targoviste – Program trasmisie: Duminica ora: 09-12 si seara 18-20 LIVE
84 Biserica Penticostala Filadelfia din LugojProgram trasmisie: joi ora: 18-20, Duminica ora: 09-12 si seara 18-20 LIVE
85 Biserica Crestina dupa evanghelie Nr.1 din Iasi – Program trasmisie: joi ora: 18-20, Duminica ora: 09-12 si seara 18-20 LIVE
86 Biserica Carismatica DEO GLORIA din TimisoaraProgram de la ora 10:00 la 12:00, cu excepția primei Duminici a fiecărei luni. LIVE
87 Biserica Harvest Metanoia Arad Program de la ora 10:00 la 12:00 LIVE
88 Biserica Penticostala Betel din Bucuresti – Program Trasmisie Live: Marti, Seara de Tineret, ora:19-20.30, Duminica ora: 10:00-12 si seara 18-20 LIVE
89 Biserica Baptistă HARUL Timișoara – Program transmisie: Duminică seara, între orele 18:00 – 20:00 LIVE

Categories

Stiri

Advertisements

ADMIN View All

Nu va ingrijoarti,dar,de ziua de maine; caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi. Ajunge zilei necazul ei

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: